Pet Kuaför

Pet Kuaför

Sevimli dostlarımızın traşları öncesi deri ve tüy muayenesi yapılmaktadır. Traş uygulaması için herhangi bir sorun olmadığına karar verildiğinde traş yapılmaktadır. Kliniğimizde traş hizmeti randevu ile yapılmaktadır.
Pet Kuaför
Sevimli dostlarımızın traşları öncesi deri ve tüy muayenesi yapılmaktadır. Traş uygulaması için herhangi bir sorun olmadığına karar verildiğinde traş yapılmaktadır. Unutulmamalıdır ki her canlının deri ve tüy yapısı farklı olmaktadır. Dostumuzun güneş alerjisi gibi durumlarda traş sonrası sorun yaşanabilmektedir. Aşırı stres durumu, yakın zamanda hastalık geçirmiş olması gibi faktörler traş işlemini ertelememize sebep olmaktadır. Kliniğimizde traş hizmeti randevu ile yapılmaktadır. Lütfen randevu için bizlerle iletişime geçiniz.
SOSYAL MEDYA
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:28 Eyüpsultan / İstanbul Gsm: 0552 646 37 82 E-posta: minervaveterinerklinigi@gmail.com E-posta: info@minervaveteriner.com Web: www.minervaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Pet Kuaför
Bizi Arayın