Muayene

Muayene

Teşhis-tanı ve tedaviye giden yolda en önemli adım: Muayene Hastalıkların erken ve doğru bir şekilde teşhis edilmesi,tedavi protokollerinin belirlenmesi sevimli dostlarımızın sağlığını koruması açısından son derece önemlidir. Çoğu hastalıkta olduğu gibi düzgün ve eksiksiz yapılan muayene erken teşhisde hayat kurtarmaktadır. Eyüpsultan Minerva Veteriner Kliniği olarak bunun farkında ve bilincindeyiz.
Muayene
Hastalıkların erken ve doğru bir şekilde teşhis edilmesi,tedavi protokollerinin belirlenmesi sevimli dostlarımızın sağlığını koruması açısından son derece önemlidir.Çoğu hastalıkta olduğu gibi düzgün ve eksiksiz yapılan muayene erken teşhisde hayat kurtarmaktadır. Eyüpsultan Minerva Veteriner Kliniği olarak bunun farkında ve bilincindeyiz. Konuşamayan ve derdini anlatamayan canlılar için muayene son derece önemlidir.Tek başına muayene yeterli olmayıp,sorunun belirlenmesinde hemogram, biyokimya, dijital röntgen, ultrason, kan gazı, MR, tomografi gibi cihazlardan yararlanılmaktadır. Kliniğimizde göz, deri, kulak, diş muayeneleri gerekli ekipmanlar ile yapılmaktadır.
Muayene
Muayene
Muayene
SOSYAL MEDYA
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:28 Eyüpsultan / İstanbul Gsm: 0552 646 37 82 E-posta: minervaveterinerklinigi@gmail.com E-posta: info@minervaveteriner.com Web: www.minervaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Muayene
Bizi Arayın