Mikroçip Uygulaması

Mikroçip Uygulaması

Mikroçip; ortalama pirinç tanesi büyüklüğünde olan,içerisinde her hayvana özgü bir numara bilgisi bulunduran ve kendine özgü cihaz ile okunabilen, deri altı uygulanan bir implanttır.
Mikroçipler kendilerine ait mekanizmaya sahip olup,uygulama sırasında sevimli dostumuza herhangi bir anestezi işlemi uygulanmamakta ve bir ağrı durumu söz konusu olmamaktadır. Sevimli dostumuzun kaybolması durumunda bulunmasını kolaylaştırmayı ve sokağa terk edilmelerin önüne geçmeyi hedefleyen bir uygulamadır.Uygulama sonrası gerekli bilgiler hem kliniğimizin sistemine,hem bakanlık sistemine kayıt edilerek korunmaktadır.Gerekli durumlarda sistem üzerinden çip bilgisi aracılığı ile sizlere ulaşım sağlanabilmektedir.
SOSYAL MEDYA
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:28 Eyüpsultan / İstanbul Gsm: 0552 646 37 82 E-posta: minervaveterinerklinigi@gmail.com E-posta: info@minervaveteriner.com Web: www.minervaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Mikroçip Uygulaması
Bizi Arayın