Cerrahi Operasyonlar

Cerrahi Operasyonlar

Minerva Veteriner Kliniği olarak kısırlaştırma, yumuşak doku, ortopedi ve göz operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Cerrahi müdahalelerde hastanın durumuna uygun olan anestezi yöntemi belirlenmekte ve uygulanmaktadır.
Cerrahi Operasyonlar
Minerva Veteriner Kliniği olarak kısırlaştırma, yumuşak doku, ortopedi ve göz operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Cerrahi müdahalelerde hastanın durumuna uygun olan anestezi yöntemi belirlenmekte ve uygulanmaktadır. Her hastalık ve hastanın, kendi şartları içinde değerlendirmesi yapılmakta ve minimal müdahale ile sevimli dostlarımızın en kısa sürede sağlıklarına kavuşması hedeflenmektedir. Tecrübeli ekibimiz tarafından değerlendirilen olgulara müdahale edilmektedir.Son sistem operasyon ekipmanlarımız ile hastalarımız en az travma ve acı ile eski sağlıklarına kavuşmaları sağlanmaktadır. Kliniğimizde diş temizliği ve ağız tedavisi uygulanmakta olup,sevimli dostlarımızın ağız sağlığı için gerekli girişimler yapılmakta ve sizlere bilgilendirmeler sağlanmaktadır.
SOSYAL MEDYA
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:28 Eyüpsultan / İstanbul Gsm: 0552 646 37 82 E-posta: minervaveterinerklinigi@gmail.com E-posta: info@minervaveteriner.com Web: www.minervaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Cerrahi Operasyonlar
Bizi Arayın