Sunduğumuz Hizmetler

Muayene

Muayene

Teşhis-tanı ve tedaviye giden yolda en önemli adım: Muayene Hastalıkların erken ve doğru bir şekilde teşhis edilmesi,tedavi protokollerinin belirlenmesi sevimli dostlarımızın sağlığını koruması açısından son derece önemlidir. Çoğu hastalıkta olduğu gibi düzgün ve eksiksiz yapılan muayene erken teşhisde hayat kurtarmaktadır. Eyüpsultan Minerva Veteriner Kliniği olarak bunun farkında ve bilincindeyiz.
Aşı Uygulaması

Aşı Uygulaması

Minerva Veteriner Kliniği olarak sevimli dostlarımızın muayenesi sonrası belirlenen ve uygun görülen program çerçevesinde aşıları yapılmaktadır. Aşılama sonrası sevimli dostlarımızın bilgileri gerekli evrak (karne, pet pasaport) ve programlarla kayıt altına alınmaktadır. Aşı programının takibi, randevu ve tahlil sonuçlarını görüntüleyebildiğiniz uygulamamız sayesinde aksaklıklar yaşanmamaktadır. Sistemimizde kayıtlı olan hastalarımızın aşı tekrar zamanları telefon ya da SMS yoluyla bildirilmekte, randevularınız size hatırlatılmaktadır.
Mikroçip Uygulaması

Mikroçip Uygulaması

Mikroçip; ortalama pirinç tanesi büyüklüğünde olan,içerisinde her hayvana özgü bir numara bilgisi bulunduran ve kendine özgü cihaz ile okunabilen, deri altı uygulanan bir implanttır.
Görüntüleme Ve Röntgen

Görüntüleme Ve Röntgen

Minerva veteriner kliniği olarak,sevimli dostlarımızın sağlığı için son sistem görüntüleme cihazlarını kullanmaktayız.
Laboratuvar

Laboratuvar

Doğru teşhis, doğru tedavi için en önemli adım: Laboratuvar...
Cerrahi Operasyonlar

Cerrahi Operasyonlar

Minerva Veteriner Kliniği olarak kısırlaştırma, yumuşak doku, ortopedi ve göz operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Cerrahi müdahalelerde hastanın durumuna uygun olan anestezi yöntemi belirlenmekte ve uygulanmaktadır.
Pet Kuaför

Pet Kuaför

Sevimli dostlarımızın traşları öncesi deri ve tüy muayenesi yapılmaktadır. Traş uygulaması için herhangi bir sorun olmadığına karar verildiğinde traş yapılmaktadır. Kliniğimizde traş hizmeti randevu ile yapılmaktadır.
SOSYAL MEDYA
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:28 Eyüpsultan / İstanbul Gsm: 0552 646 37 82 E-posta: minervaveterinerklinigi@gmail.com E-posta: info@minervaveteriner.com Web: www.minervaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın