KLİNİĞİMİZ

Hakkımızda

Minerva Veteriner Kliniği 2021 yılı başında Eyüpsultan’da kurulan kliniğimiz, hizmete başladığı ilk günden beri "önce yaşam hakkı ve yaşama saygı" felsefesi ile sevimli dostlarımızın sağlığı için gayret göstermektedir. Kliniğimiz; gelişen ve değişen teknolojiye uygun olarak dizayn edilmiş olup,toplam 4 kat ve 250 metrekarelik alanı ile sizlere ve evcil dostlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.Kliniğimizde son teknoloji görüntüleme cihazları ve laboratuvar ile çalışmaktayız.Teknolojinin hayatımıza yön verdiği dönemde bu durumun gerekliliğinin farkında ve bilincindeyiz. Dostlarımızın daha uzun ve güzel hayat yaşamaları ve en kısa sürede sağlıklarına kavuşmaları için güncel tedavi yöntemleri takip edilmekte, Veteriner tıp alanında ki değişimler gözlenmektedir.Değişen ve gelişen bilime uygun olarak tedavi yöntemlerimizi güncellemekteyiz. Kliniğmiz randevu üsulü ile çalışmaktadır. Randevu için lütfen irtibata geçiniz.
SOSYAL MEDYA
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:28 Eyüpsultan / İstanbul Gsm: 0552 646 37 82 E-posta: minervaveterinerklinigi@gmail.com E-posta: info@minervaveteriner.com Web: www.minervaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın