Aşı Uygulaması

Aşı Uygulaması

Minerva Veteriner Kliniği olarak sevimli dostlarımızın muayenesi sonrası belirlenen ve uygun görülen program çerçevesinde aşıları yapılmaktadır. Aşılama sonrası sevimli dostlarımızın bilgileri gerekli evrak (karne, pet pasaport) ve programlarla kayıt altına alınmaktadır. Aşı programının takibi, randevu ve tahlil sonuçlarını görüntüleyebildiğiniz uygulamamız sayesinde aksaklıklar yaşanmamaktadır. Sistemimizde kayıtlı olan hastalarımızın aşı tekrar zamanları telefon ya da SMS yoluyla bildirilmekte, randevularınız size hatırlatılmaktadır.
Aşı Uygulaması
Minerva Veteriner Kliniği olarak sevimli dostlarımızın muayenesi sonrası belirlenen ve uygun görülen program çerçevesinde aşıları yapılmaktadır. Aşılama sonrası sevimli dostlarımızın bilgileri gerekli evrak (karne, pet pasaport) ve programlarla kayıt altına alınmaktadır. Aşı programının takibi, randevu ve tahlil sonuçlarını görüntüleyebildiğiniz uygulamamız sayesinde aksaklıklar yaşanmamaktadır. Sistemimizde kayıtlı olan hastalarımızın aşı tekrar zamanları telefon ya da SMS yoluyla bildirilmekte, randevularınız size hatırlatılmaktadır. Peki Aşı Nedir? Aşı; yavru ve yetişkin kedi - köpeklerin; viral, bakteriyel ve paraziter hastalıklara yakalanma ihtimalini düşürmek için hastalık etkenlerine karşı bağışıklık oluşturma amacı ile yapılan uygulamalardır.
Aşılama ile; - Kedi ve köpeklere bulaşabilecek hastalıklara karşı koruma sağlamak. - Kedi ve köpeğinizden geçebilecek zoonoz hastalıkların önlenmesini sağlamak - Kuduz gibi yasal zorunluluğu olan aşılarda hukuki problemler yaşamamak. - Kedi ve köpeklerde görülebilecek hastalıklarda maddi ve manevi yıpranmayı en aza indirmektir.
SOSYAL MEDYA
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:28 Eyüpsultan / İstanbul Gsm: 0552 646 37 82 E-posta: minervaveterinerklinigi@gmail.com E-posta: info@minervaveteriner.com Web: www.minervaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Aşı Uygulaması
Bizi Arayın