Inguinal Fıtıklar

Ailesi onu il dışından,resimlerden görerek sahiplendi.Böyle bir aileye sahip olduğu için çok şanslı. kliniğimize kusma ve ishal şikayeti ile geldi.Yaptığımız muayene ve tetkikler sonucu Parvo Viral Enterit(kanlı ishal) teşhisi koyduk.Fakat ufaklığın sorunları bu kadar değildi.Doğmasal olarak inguinal bölgenin her iki tarafında fıtıkları mevcuttu ve operasyon olması gerekiyordu. Ailesinin sorunu erken fark etmesi, bu ufaklığın kendi cüssesinden beklenmeyecek enerjisi ve gücü ile önce Parvo viral enteriti yendik.Operasyon için tehlikeli bir durum kalmadığına karar verdiğimizde ise başarılı bir operasyon ile tekrar sağlığına kavuştu ve ailesine döndü. Evcil dostlarımızı sahiplenmeden önce mutlaka Hekiminize muayene ettirmenizi öneririz.
Inguinal Fıtıklar
Inguinal Fıtıklar
Inguinal Fıtıklar
SOSYAL MEDYA
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:28 Eyüpsultan / İstanbul Gsm: 0552 646 37 82 E-posta: minervaveterinerklinigi@gmail.com E-posta: info@minervaveteriner.com Web: www.minervaveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın